• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Презентуємо

Пакет «Математика»

Окремий курс підготовки до ДПА 9-й клас, або ЗНО 11-й клас з математики

Кому саме підійде цей пакет?

  • Кому потрібно підготуватися до ЗНО
  • Кому потрібно підготуватися до ДПА
  • Хто готується до олімпіад
  • Хто хоче стати програмістом
  • Кому потрібно підтягнути цей предмет
  • Кому замало знань базового рівня

Математика організовує, впорядковує і розвиває критичне мислення.

Мислення займає головне місце в системі пізнавальних процесів. Людина вільна настільки, наскільки вона здатна мислити. Без вивчення даної науки навряд чи можна осягнути таємниці оточуючого нас світу. Вона допомагає  дізнатися більше про його закони, адже ці закони підпорядковані тому ж самому порядку, що панує в математиці! Вивчення математики потрібне не лише для того, щоб гарно рахувати і числити. А для значно більшого і важливішого.

      Наш пакет «Математика» допомагає оволодіти загальною математичною культурою, виробити так званий математичний стиль мислення, тобто вміння класифікувати об'єкти, відкривати закономірності, встановлюючи зв'язки між різнорідними на перший погляд явищами, вміння приймати рішення.

     Вивчення понять, законів математики та логіки, розв’язання математичних і логічних завдань вимагає розумових зусиль. При вивченні математики формуються вміння і навички розумової праці — планування своєї роботи, пошук раціональних шляхів її виконання, критична оцінка результатів.

     Так що математика це не тільки розрахунки і формули, це перш за все логіка і впорядкованість! Це набір правил і функцій, які роблять ваше мислення послідовним і логічним. Знання математики впливає на ваше уміння міркувати, формулювати думку, утримувати в голові складні концепції і вибудовувати стратегію своєї поведінки.

Математика необхідна для розвитку дитини.

Ставлення дитини до предмету закладається з наймолодших класів. Навіть якщо ви переконані, що життя вашої дитини не буде пов’язане з математикою, дитина опановує математику не дарма.

     Математика розвиває мислення, завдяки чому закладає навички ефективного і швидкого навчання чому завгодно. Заняття математикою тренують пам’ять, Дитина вчиться міркувати, вибудовувати послідовності, продумувати алгоритми, і ці навички входять в звичку, а в подальшому,  допомагають дитині у вирішенні не тільки навчальних завдань, але й життєвих проблем.

     Математика дає величезний поштовх для розумового розвитку!

Місце математики в системі наук

       Математика виникла  з практичних потреб людини і сьогодні  широко використовується в різних науках, її роль у розвитку суспільства зростає з кожним роком. Наука, яка первісно виникла як один з напрямків пошуку істини, сьогодні її математичні ідеї та методи проникають у всі сфери людської діяльності. Це вимагає поліпшення математичної підготовки всіх спеціалістів без винятку. 

     Математика займає окреме місце в системі наук. Завдяки їй, відбувається кількісна обробка будь-якої інформації незалежно від змісту. Через математичні формули виражаються фізичні властивості предметів. 

     Без знання математики не можна уявити жодної науки!

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

Окрім відкритого уроку, ми надаємо можливість протестувати функції власного кабінету і календаря.

Залишилися питання?

Liko Education Online(LEO):
+38 044 492-31-24
+38 096 328-46-43

Контакти

Ліко-ліцей та LEO

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

E-mail: info@leo.org.ua

 

© 2023 Всі права застережено Liko-School