• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Презентуємо

Пакет «Додаткові онлайн зустрічі»

Кому саме підійде цей пакет?

  • Для тих, хто бажає більше спілкуватися з викладачем
  • Підготовка до ДПА та ЗНО
  • Тим, хто хоче покращити знання за предмету
  • Тим, хто хоче більше спілкування з викладачем
  • Тим, кому потрібно поставити додаткові питання
  • Пропрацювати складнощі які виникли

Сучасна форма навчальної діяльності

Інтернет-ресурс, онлайн-урок, відеотрансляція, інтернет-конференція, стали невід'ємною частиною нашого життя. Ми використовуємо їх для роботи, спілкування, розваги, і звичайно ж, для освіти. На сьогоднішній день Інтернет став одним з компонентів сучасного освітнього простору, використання можливостей Інтернет ресурсів та різних сервісів звично увійшло в систему навчання всіх рівнів.Однією з сучасних форм організації навчальної діяльності є онлайн урок. Існує безліч різних визначень поняття онлайн уроку. Наприклад, онлайн урок - це основна одиниця дидактичного циклу і форма організації дистанційного навчання. або онлайн урок - це семінар, який проводиться в мережі Інтернет в форматі відео трансляції. Таким чином, будь-який онлайн урок - це варіант інтернет конференції, коли навчання проводиться в режимі реального часу через інтернет за допомогою демонстрації екрану вчителя.

Складовий компонент

Онлайн уроки знайшли широке застосування в багатьох областях і напрямках сучасної освітньої діяльності. Вони є складовими компонентами дистанційного навчання, онлайн навчання, застосовуються в інклюзивну освіту, репетиторстві, а також при проведенні занять в малокомплектних віддалених школах.

Методика

Методика проектування і проведення онлайн уроків з предметів повинна будуватися на основі цифрових інтерактивних мультимедійних освітніх ресурсів, як вони є дидактичної одиницею, автоматизованої процес навчання від мети до результату.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

 Окрім відкритого уроку ще будє можливість затестити власний кабінет,календар.

© 2021 Всі права застережено Liko-School