• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Презентуємо

Пакет «Математика»

Окремий курс підготовки до ДПА 9-й клас, або ЗНО 11-й клас з математики

Кому саме підійде цей пакет?

  • Кому потрібно підготуватися до ЗНО
  • Кому потрібно підготуватися до ДПА
  • Хто готується до олімпіад
  • Хто хоче стати програмістом
  • Кому потрібно підтянути цей предмет
  • Кому замало базового рівня знань

Математика організовує, впорядковує і оптимізує мислення

Я почну цей пункт з відомого вислову Ломоносова, великого вченого, який досяг успіху як на грунті природних наук так і в галузі гуманітарних дисциплін - рідкісний випадок універсального розуму. Він говорив: «Математику тільки потім вчити треба, що вона розум до ладу приводить.»

Математика тренує такі розумові якості, які формують каркас і скелет всього вашого мислення!

А без цієї горезвісної логіки в голові людина не здатна робити логічні висновки, зіставляти поняття різного роду, вона втрачає здатність до здорового аналізу і міркування. Це може спричинити явище «каші в голові», плутанини в думках і міркуваннях, невиразність аргументації.

Так що математика це не тільки розрахунки і формули, це перш за все логіка і впорядкованість! А без цієї горезвісної логіки в голові людина не здатна робити вірні логічні висновки, зіставляти поняття різного роду, він втрачає здатність до здорового аналізу і міркування. Що може спричинити явище «каші в голові», плутанини в думках і міркуваннях, невиразність аргументації.

Так що це не тільки розрахунки і формули, це перш за все логіка і впорядкованість! Це набір правил і функцій, які роблять ваше мислення послідовним і логічним. Знання математики впливає на ваше уміння міркувати, формулювати думку, утримувати в голові складні концепції і вибудовувати вигадливі схеми взаємозвязку.

Математика необхідна для розвитку дитини!

Особливо математика важлива для розвитку дитини! Вона задає стандарти правильного, раціонального мислення на все життя вперед! Дає величезний поштовх для розумового розвитку.

Я навіть не знаю, який інший шкільний предмет здатний настілки підняти розумовий рівень підростаючого індивіда та слугувати таким цінним підґрунтям для інтелектуального розвитку надалі, вже в зрілому віці. Я не маю на увазі математику тільки як предмет, алгебру або арифметику, я говорю про застосування математичних методів взагалі, в тому числі у фізиці, в геометрії, в інформатиці та т.д.

Місце математики в системі наук

Математика – це фундаментальна наука, методи якої активно застосовуються в багатьох природничих дисциплінах, таких як фізика, хімія і навіть біологія.Сама по собі ця область знань оперує абстрактними відносинами і взаємозв'язками, тобто такими сутностями, які самі по собі не є чимось речовим.

Але тим не менш, варто тільки математиці вступити в область будь-якої науки про світ, вона відразу втілюється в опис, моделювання і прогнозування цілком собі конкретних і реальних природних процесів. Тут вона знаходить плоть і кров, виходячи з під покриву ідеалізованих і відірваних від життя формул і підрахунків.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

 Окрім відкритого уроку ще будє можливість затестити власний кабінет,календар та онлайн зустріч з викладачем.

© 2021 Всі права застережено Liko-School