• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Презентуємо

Пакет «Репетитор»

Кому саме підійде цей пакет?

  • Тому, хто хоче підтягнути будь-який предмет
  • Кількість пердметів не обмежена
  • Навчання в зручний час для тебе
  • Тому, хто хоче підготуватися до іспитів
  • Тому, хто готується до ЗНО та ДПА
  • Тому, хто готується до олімпіад

Чи потрібні репетитори?

Сьогодні, незважаючи на завантажену шкільну програму, в навчальному закладі отримати потрібні знання неможливо. Тільки індивідуальні заняття з репетитором дають дітям необхідні навички, дозволяють відкрити той чи інший предмет детально, вивчити всі дрібниці і акцентувати увагу на складних і незрозумілих темах.Для багатьох випускників саме репетитор може стати справжньою чарівною паличкою, яка дозволить відкрити можливість навчання в престижному університеті країни і отримання якісних знань разом з потребуючою професією.

Тому на питання – чи потрібні репетитори, відповідь здається абсолютно очевидною. Адже тільки індивідуальні заняття з приватним педагогом, який приділяє увагу лише одному учню, підлаштував програму під його вимоги і можливості, можуть дати швидкий позитивний результат.

Переваги репетитора

Якщо є ще сумніви, чому репетитор, а не курси, їх можна розвіяти за допомогою огляду переваг індивідуального педагога:

Зручність. Учитель може приїхати додому або приймати учнів у себе учнів. Так заощаджується час на проїзд, навчання проходитиме в комфортній і затишній обстановці, де все необхідне для процесу знаходитися під рукою;

Якість. Учень може вибрати власного педагога серед багатьох інших, керуючись довідками про кваліфікацію педагога, його досвідом роботи, його методикою викладання, та кількістю відгуків.

Індивідуальне спілкування. Багато учнів соромляться задавати питання в колективі через страх здатися дурним. А при особистому спілкуванні можна легко розібрати незрозумілу тему по кожній пропозиції, і при цьому не бути засміявся.

Це лише явні переваги репетитора, які лежать на поверхні. Кожен же учень для себе здатний знайти набагато більше переваг вже виходячи з особистих відчуттів.

Представлена стаття дозволяє дати правильну відповідь на питання, навіщо потрібен викладач, вона допоможе розпочати пошук професійного викладача вчасно, щоб максимально підготувати свою дитину або ж себе.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

 Окрім відкритого уроку ще будє можливість затестити власний кабінет,календар.

© 2021 Всі права застережено Liko-School