• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші переваги

 

Команда з 70 досвідчених фахівців

Унікальна платформа для навчання з аудіо та відеоконтентом.

Міксоване навчання: самостійне вивчення матеріалу+онлайн зустрічі з викладачем

Власний кабінет

У кожного учня є Власний кабінет, де йому приходять оповіщення про прийдешні уроки та онлайн-зустрічі. Весь контент прив’язується до профілю учня, система відслідковую етапи проходження навчального матеріалу. Цей процес ми зробили максимально зручним та інформативним.

24/7 підтримка куратора

За кожним класом закріпляється куратор, який завжди допоможе учню у будь-яких питаннях, які можуть виникнути. Також в обов’язки куратора входить своєчасне нагадування учбового розкладу онлайн-зустрічей. Наші куратори – дипломовані педагоги та досвідчені фахівці, які працюють з дітьми не перший рік.

Кабінет для батьків зі звітністю про навчання дитини

У батьків також є Власний кабінет, де вони можуть відслідковувати загальну активність дитини. Функціонал Власного кабінету передбачує доступ до інформації про успіхи учня, кількість пропущених занять, тощо.

Методика навчання

Ми провели дослідження по методиці навчання учнів, взявши з різних джерел тільки найкраще. Ми розробили платформу, на яку завантажили безліч аудіо та відеоуроків, завдань з функцією автоматичної перевірки на компетентність виконання. Весь навчальний процесс супроводжується куратором.

Онлайн зустрічі

Ми зробили онлайн-зустрічі ще більш єфективнішими за рахунок контролю успішності вивченого матеріалу – учні мають спочату опрацювати домашнє завдання, щоб отримати доступ до нової онлайн-зустрічі з новим матеріалом. Онлайн-зустрічі проводяться з усіма вчителями з кожного предмета.

Документ державного зразка

Школярі отримуватимуть після 4-го класу – свідоцтво про здобуття початкової освіти; після 9-го – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти; а після завершення школи в 11-му (12) класі – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Відповідну постанову було прийнято під час засідання Уряду 6 березня 2019 року.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

 Окрім відкритого уроку ще будє можливість затестити власний кабінет,календар та онлайн зустріч з викладачем.

© 2021 Всі права застережено Liko-School