• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Раді вітати Вас

на LEO!

Навчайся в зручний час та де завгодно!

Новий освітній продукт Ліко-школи для всіх, хто оцінив переваги віддаленого навчання під час карантину і готовий самостійно здобувати знання з використанням технологій  дистанційного навчання. Проаналізувавши здобутки й уроки навчання під час карантину, педагоги Ліко-школи поставили перед собою мету: розробити дистанційні курси для здобуття загальної середньої освіти, які б забезпечили здобувачів освіти не лише якісним навчальним матеріалом, а й створили б середовище для практики, формування навчальних компетентностей і можливостей для продуктивних комунікацій. Обирай LEO і навчайся із радістю!

Про Дистанційне навчання

Дистанційне навчання - новий освітній досвід, що з'явився в Україні зовсім нещодавно, але вже встиг отримати своє місце в педагогічному середовищі. Необхідність у такому методі навчання обумовлена ​​різними факторами, серед яких можна назвати потребу в інтерактивній взаємодії учнів і викладачів в процесі навчання, надання учням можливості самостійної роботи з освоєння досліджуваного матеріалу. І, звичайно ж, цей спосіб навчання дає можливість навчатися тим, хто в силу певних причин не може це робити в масових установах. Комп'ютеризація населення нашої країни, що почалася в 1997 році, дозволила дистанційній освіті реалізовуватися в сфері педагогічної практики.

 

При використанні дистанційного навчання можуть використовуватися різні методи донесення навчальної  методичної інформації до учнів різних категорій. Сьогодні вже змінилося декілька поколінь спеціальних технологій в галузі дистанційної  освіти – починаючи від звичайних друкованих освітніх видань до сучасних комп'ютерних технологій: освітнє телебачення, аудіо та відеотрансляції, відеоконференції, E-Learning, різноманітні інтернет-трансляції, інтернет-конференції).

 

Як і кожному, порівняно новому, методу навчання властиві свої прихильники і противники. Особливо важливу роль дистанційне навчання відіграє при наданні допомоги в підготовці до єдиного державного іспиту (ЄДІ). Результатом, який був отриманий шляхом багато місячних спостережень, став висновок, що дозволяє чітко визначити всі плюси і мінуси запропонованої системи освіти, включаючи даний напрямок, оскільки на сьогоднішній день ЄДІ грає визначальне значення при становленні майбутньої долі випускника загальноосвітнього закладу. За допомогою дослідження були виявлені пріоритетні завдання для подальшого розвитку цієї галузі освіти на території України. Безсумнівно, дистанційне навчання займає все більшу роль у модернізації та вдосконаленні української освіти.

© 2021 Всі права застережено Liko-School