• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Предмети Ліко Знайки

 Викладаються три найважливіших предмета до вступу в школу.

 

flex

Завдання з математики для дошкільнят змінюють роль дитини в системі навчання, підлаштовуючись під індивідуальні особливості, не обмежуючи в часі на міркування і рішення задачі, дозволяють не просто завчити, а розібрати, усвідомлено використовувати правила і арифметичні дії, спираючись на основний вид мислення в цьому віці - подібний.

flex

Забудьте про підручники, адже ваші діти ще не вміють читати. Втім, книга прийнята, але не в звичному сирому вигляді: в ній повинні бути в першу чергу картинки, і мінімум тексту. Якщо в книзі багато букв, то підозрюю, що це не книга, а підручник ... швидше за все для вас, дорогі батьки! Запам'ятайте: діти не вчаться, вони дізнаються і запам'ятовують те, що їм було цікаво дізнатися вухами, очима, руками і ногами.

flex

Програма передбачає освоєння не тільки букв, звуків і слів української мови, а й навчання публічних промовах, навичкам діалогічного і монологічного мовлення.

Доброзичлива атмосфера занять дозволяє малюкам не соромитися і тренувати свої комунікативні навички, а значить, і до дошки в школі йому буде простіше вийти. 

Звичайно, навчання читанню та письму, умінню вважати і вирішувати завдання це важливо.

Але, незважаючи на все вищесказане, сенс навчання полягає не в заучуванні конкретних відомостей і не у відпрацюванні навичок (це якби само собою зрозуміле, але не головне).

Сенс в тому, що інформація повинна бути, не просто вивчена, а зрозуміла і засвоєна. Вивчити правило, формулу, теорему може будь-який учень, а користуватися ними вміє далеко не кожен. Вчителям добре знайома ситуація, коли дитина відповідає правило і тут же пише з помилками, виводить формулу і не може вирішити задачу. Це говорить про те, що головна проблема не в пам'яті (хоча вона теж потрібна).

У дитини має розвиватися мислення. Ми не отримуємо його в готовому вигляді при народженні. Воно розвивається поступово і до 7-8 років може не сформуватися без цілеспрямованої роботи. Потрібно навчити дитину думати, аналізувати, систематизувати, врешті-решт користуватися цими знаннями, які у нього є.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

 Окрім відкритого уроку ще будє можливість затестити власний кабінет,календар та онлайн зустріч з викладачем.

© 2021 Всі права застережено Liko-School