• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Предмети початкової школи

На разі їх сімь, давайте детально подивимось на них

flex

Наш курс розроблений за програмою Нової української школи за третій клас. Старанно виконуючи всі завдання, ти не тільки здобудеш нові знання, а й на практиці прокачаєш основні навички давання, віднімання, множення і ділення, вміння працювати з даними, з іменованими числами та розв'язувати рівняння і задачі різних типів.

Переваги нашого курсу:
• доступ до уроків у будь-який час;
• уроки розроблені у вигляді ілюстрованого тексту з відеороз’ясненнями;
• online-консультації з викладачем;
• вільний графік навчання.

Завдяки різноманіттю завдань ти без проблем навчишся використовувати математику в житті.

flex

«Усі словникові багатства – це будівельний матеріал, склад непорушних одиниць, які тільки тоді оживають, звучать і поєднуються з думкою, коли до них торкається граматика. Саме граматика – невидимий диригент, який без відпочинку день у день керує велетенським оркестром слів, змушує їх виконувати найрізноманітніші мелодії думки», - так описує науку про будову мови вчений Іван Вихованець.
Тож наша ціль у 9 класі - опанувати граматику, навчитися вправно керувати словами і словосполученнями, щоб вони, зливаючись воєдино, ставали текстом - логічним, зв'язним, наповненим сенсом, створеним відповідно до норм української літературної мови.

flex

Курс літератури (інтегрований для 5-8 класу, української та зарубіжної для 9-11 класу) на платформі Leo не має аналогів: адже лише тут учні мають цілковиту свободу у виборі текстів та завдань до них, тут відкривається класика виключно з цікавого боку актуальних питань, тут навчання іде в ногу з сучасним літературним процесом. Саме тому учні розвивають свої читацькі компетенції, творчі здібності, креативне мислення, вміння формувати та аргументувати власну позицію щодо сутнісних питань життя.

flex

Цей курс для допитливих любителів природи.
Протягом вивчення курсу, дізнаєтесь про унікальні рослини, які ростуть без води та тварин, які існують без сонячного світла. Вас здивує вік Всесвіту, рух планет та розмір галактик; спостерігатимете за польотом SpaceХ та супутниками з веб- камер NASA. 
Самостійно зможете змайструвати компас та накреслити справжню карту. Веселі та захоплюючі подорожі континентами та океанами чекають на вас.

flex

Метою навчання курсу «Інформатика» є забезпечення твоєї готовності до активної життєдіяльності в умовах інформаційного суспільства та спроможності стати не лише повноцінним його членом, а й творцем сучасного суспільства.Завданнями навчання інформатики є формування здатностей, знань, умінь, навичок і способів діяльності: 

  • створювати і опрацьовувати інформаційні моделі об’єктів в різних програмних середовищах;
  • здійснювати пошук необхідних інформаційних матеріалів (відомостей) з використанням пошукових систем, зокрема в Інтернеті;
  • алгоритмічно, логічно та критично мислити;
  • безпечно працювати з інформаційними системами.

flex

Курс Art Studio на онлайн платформі ЛЕО утворився як об‘єднання трьох творчих предметів: трудового навчання, музичного і образотворчого мистецтв. Навчання відбувається у вигляді майстер-класів доступних кожному.
Ми знаємо, що творчість є невід’ємною складовою частиною успішного розвитку дитини і допомагає розкрити різносторонні грані її особистості. Тому і використовуємо мистецтво як інструмент вираження себе і своїх думок.

flexЗнання англійської мови – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування нею та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. Загалом людина, яка володіє іноземними мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

 Окрім відкритого уроку ще будє можливість затестити власний кабінет,календар та онлайн зустріч з викладачем.

© 2021 Всі права застережено Liko-School