• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Flex Admin

Початкова школа

Початкова школа – це більше, ніж освіта! Адже саме в цьому віці дитина ВЧИТЬСЯ ВЧИТИСЯ! Ми формуємо і розвиваємо вміння усвідомлювати різні навчальні завдання, аналізувати, розробляти алгоритм для їх рішення, контролювати та оцінювати себе. 
Розробники курсів для початкової школи створили якісний контент, який буде цікавим, веселим та пізнавальним для дитини. У тісній співпраці з куратором класу та онлайн-консультаціями з вчителями, ми гарантуємо вдосконалення не тільки базових навичок читання, рахування і говоріння, але й розвинемо критичне мислення, вміння аналізувати прочитане і почуте, здатність приймати рішення, відповідальність і самодисципліну. Теплі онлайн-зустрічі з однокласниками, цікаві спільні ігри-квести, конкурси та святкування будуть незмінно супроводжувати навчання. Щасливе дитинство з LEO - наша спільна мета!

Який саме потрібен пакет документів?

Копія свідоцтва про народження дитини

Файл 006

Фотокартка

Файл 007

Особова справа

Файл 004

Написати Заяву на зарахування

Файл 005

Персональний кабінет

Для навчання розроблена платформа з відео, аудіо та текстовим контентом. У кожного учня є доступ до власного кабінету та календаря, який нагадує про події і відображує успішність. Платформа надає можливість пройти свій улюблений урок або підготуватися до іспитів.

Супровід куратора

Куратор – сполучна ланка наукового процесу. Куратор надає всебічну допомогу учням, стежить за розкладом занять та контролює їх успішність. Також куратор завжди на зв’язку з батьками та залюбки відповість на всі Ваші питання.

Можливість долучатися до подій та активностей Ліко-школи

У дітей які навчаються на ЛЕО проходять тематичні дні та свята як в Ліко-школі, головне це спілкування та комунікація зі своїми однолітками. Всі свята не минуть дітей ЛЕО!

Видача документу державного зразка після завершення курсу

Школярі отримуватимуть після 4-го класу свідоцтво про здобуття початкової освіти; після 9-го – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти; а після завершення школи в 11-му (12) класі – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Відповідну постанову було прийнято під час засідання Уряду 6 березня 2019 року.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

Окрім відкритого уроку, ми надаємо можливість протестувати функції власного кабінету і календаря.

© 2021 Всі права застережено Liko-School