• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Flex Admin

Середня школа

Головними цілями навчання у середній школі LEO є різнобічний розвиток дитини, виховання і соціалізація особистості, яка здатна до успішного і творчого життя в сучасному суспільстві. Не менш важливими є цивілізована взаємодія з природою, прагнення до самовдосконалення і вміння навчатись впродовж життя. Учень LEO готовий до свідомого життєвого вибору, креативної і продуктивної діяльності та громадянської активності, а головне - розуміє і знаходить свій власний шлях самореалізації та внеску у суспільство. 
Вчителі середньої школи LEO створили неймовірний контент, який надихне дитину на навчання і самовдосконалення!

Якій саме потрібен пакет документів ?

Копія свідоцтва про народження дитини

Файл 006

Фотокартка

Файл 007

Особова справа

Файл 004

Написати Заяву на зарахування

Файл 005

Персональний кабінет

Для навчання розробленна плантофрма з відео, аудіо та текстовим контентом.У кожного учня власний кабінет з календарем за нагудуванням і навіть з оцінками. Завжди є можливість пройти свій улюбленний урок чи підготуватися до іспитів. 

Супровід куратора

Куратор це зв'язуєче звено, куратор спілкується та допомогає дітям, нагадує коли у них будуть проходити уроки, контролює успішність а також куратор на зв'язку з батьками та  залюбки відповідає на Ваші питання. 

Можливість долучатися до подій та активностей Ліко-школи

У дітей які навчаються на ЛЕО проходять тематичні дні та свята як в Ліко-школі, головне це спілкування та комунікація зі своїми однолітками. Всі свята не минуть дітей ЛЕО!

Видача документу державного зразка після завершення курсу

Школярі отримуватимуть після 4-го класу – свідоцтво про здобуття початкової освіти; після 9-го – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти; а після завершення школи в 11-му (12) класі – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Відповідну постанову було прийнято під час засідання Уряду 6 березня 2019 року.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

Окрім відкритого уроку, ми надаємо можливість протестувати функції власного кабінету і календаря.

© 2021 Всі права застережено Liko-School