• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Презентуємо

Пакет «Репетитор»

Кому саме підійде цей пакет?

  • Тому, хто хоче підтягнути будь-який предмет
  • Кількість предметів не обмежена
  • Навчання в зручний час для тебе
  • Тому, хто хоче підготуватися до іспитів
  • Тому, хто готується до ЗНО та ДПА
  • Тому, хто готується до олімпіад

Чи потрібні репетитори?

Сьогодні, незважаючи на перевантажену шкільну програму, в навчальному закладі отримати потрібні знання неможливо.Тільки індивідуальні заняття з репетитором дають необхідні навички, дозволяють досконало вивчити предмет, ретельно розібрати теми, вивчити всі дрібниці, акцентувати увагу на складних і незрозумілих темах.

Для багатьох випускників саме репетитор може стати справжньою чарівною паличкою, яка дозволить відкрити можливість навчання в престижному університеті країни, отримати якісні знання для майбутньої професії.

Адже тільки індивідуальні заняття з викладачем, який приділяє увагу лише одному учню, підлаштовує програму під його вимоги і можливості, можуть дати швидкий позитивний результат.

Переваги репетитора

Якщо є ще сумніви, чому репетитор, а не курси, їх можна розвіяти за допомогою огляду переваг індивідуальних занять:

Зручність. Учитель може приїхати додому або приймати учнів у себе. Так заощаджується час на проїзд, навчання проходитиме в комфортній і затишній обстановці, де все необхідне для процесу знаходитися під рукою;

Якість. Учень може вибрати власного викладача серед багатьох інших, керуючись довідками про кваліфікацію педагога, його досвідом роботи, його методикою викладання, та кількістю відгуків.

Індивідуальне спілкування. Багато учнів соромляться задавати питання в колективі через страх здатися дурним. А при особистому спілкуванні можна легко розібрати незрозумілу тему по кожній пропозиції.

Це лише явні переваги репетитора, які лежать на поверхні. Кожен же учень для себе здатний знайти набагато більше переваг вже виходячи з особистих відчуттів.

Представлена стаття дозволяє дати правильну відповідь на питання, навіщо потрібен викладач, вона допоможе розпочати пошук професійного викладача вчасно, щоб максимально підготувати свою дитину або ж себе.

Відкрита реєстрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входить в пробний урок?

Окрім відкритого уроку, ми надаємо можливість протестувати функції власного кабінету і календаря.

Залишилися питання?

Liko Education Online (LEO):
+38 044 492-31-24
+38 096 328-46-43

Контакти

Ліко-ліцей та LEO

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

 E-mail: info@leo.org.ua 

© 2024 Всі права застережено Liko-School