• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Раді вітати Вас

на LEO!

Навчайся в зручний час та звідки завгодно!

Новий освітній продукт Ліко-школи для всіх, хто оцінив переваги віддаленого навчання під час карантину і готовий самостійно здобувати знання з використанням технологій  дистанційного навчання. Проаналізувавши здобутки й уроки навчання під час карантину, педагоги Ліко-школи поставили перед собою мету: розробити дистанційні курси для здобуття загальної середньої освіти, які б забезпечили здобувачів освіти не лише якісним навчальним матеріалом, а й створили б середовище для практики, формування навчальних компетентностей і можливостей для продуктивних комунікацій. Обирай LEOі навчайся з радістю!

Про Дистанційне навчання

Дистанційне навчання - новий освітній досвід, що з'явився в Україні недавно, але вже встиг отримати своє місце в педагогічному середовищі. Актуальність такого методу навчання обумовлена ​​багатьма факторами. Серед них можна виділити необхідність в інтерактивній взаємодії учнів і викладачів, коли цей спосіб донесення інформації стає єдиним, або як методика самостійного опрацювання матеріалу. І, безумовно, таке навчання дає можливість  отримати необхідні знання тим, хто не може це робити в навчальних установах. Комп'ютеризація населення нашої країни, що розпочалася в 1997 році, дозволила дистанційному навчанню реалізовуватися в практичній, операційній сфері освіти.

 Під час дистанційного навчання  використовуються різні методи донесення навчальної  методичної інформації до учнів різних категорій. Сьогодні вже змінилося декілька поколінь спеціальних технологій в галузі дистанційної  освіти – починаючи від звичайних друкованих освітніх видань до сучасних комп'ютерних технологій: освітнє телебачення, аудіо та відеотрансляції, відеоконференції, E-Learning, різноманітні інтернет-трансляції, інтернет-конференції).

Безсумнівно, дистанційне навчання займає все більшу роль у модернізації та вдосконаленні української освіти.

Залишилися питання?

Liko Education Online (LEO):
+38 044 492-31-24
+38 096 328-46-43

Контакти

Ліко-ліцей та LEO

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

 E-mail: info@leo.org.ua 

© 2024 Всі права застережено Liko-School