• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Презентуємо

Пакет «Логопед»

Що дає співпраця з логопедом?

  • Розвиток мовлення дошкільників
  • Профілактика мовленнєвих порушень
  • Подолання різних особливостей в мовленнєвому розвитку дітей 
  • Діагностування дефектних порушень
  • Дидактичні ігри на розвиток уваги, пам’яті, мислення
  • Розвиток артикуляційної гімнастики

Діагностичне обстеження

Діагностичне обстеження допомагає спеціалісту виявити причину порушення мовлення, ступінь та особливості загального та мовленнєвого розвитку дитини, а також зону найближчого розвитку, що в подальшому допоможе вчителю-логопеду побудувати індивідуальний план корекційної роботи, а також допомагає дотримуватися у практичній роботі принципів системності і послідовності та простежити динаміку ефективності логопедичного впливу. Всупереч поширеній думці логопед не тільки «ставить» звуки. Робота логопеда починається з розвитку в дітей уваги, зорового і слухового сприйняття (впізнавання і розрізнення), пам’яті та мислення. Без цього неможливо налагодити повноцінний освітній процес. У завдання логопеда входять розширення і збагачення словникового запасу дітей, розвиток зв’язного мовлення і навчання грамоті, виправлення граматичних помилок. Дуже важливо, щоб батьки мали уявлення про  норми розвитку мовленнєвих навичок для своєчасної корекції мовленнєвих відхилень. Адже раннє виявлення різних мовленнєвих порушень і своєчасна їх корекція дозволить попередити вторинні відхилення в подальшому. Тільки спільна робота вчителя-логопеда і батьків дозволить дитині повернути повноцінний розвиток, щоб подальше навчання дітей було успішним та щоб кожна дитина в навчальній діяльності досягала більш високих результатів.

Раннє виявлення

Однією з найважливіших проблем сучасної логопедії є раннє виявлення та попередження порушень мовленнєвого розвитку у дітей. Значною мірою розвиток мовлення й формування пізнавальної діяльності дитини залежить від своєчасно проведеної корекційної роботи, та від усунення причин, що зумовлюють виникнення таких порушень, та сприяють становлення її як особистості. Обстеження у логопеда бажано пройти якомога раніше, оскільки виправляти порушення звукової вимови з віком стає все складніше.

Основне завдання логопеда

Основне завдання логопеда – всебічно обстежити і оцінити стан мовлення дитини. Під час діагностики дитини логопедом проводиться комплекс завдань для визначення рівня словникового запасу, граматичної будови, зв`язного мовлення, звуковимови й фонематичних процесів у дитини. Основним методом логопедичної оцінки є бесіда з дитиною; спостереження за дитиною; гра. Якщо ваша дитина шкільного віку, то додатково до сказаного оцінюється вміння грамотно писати і читати. Ще й, зазвичай, виникає необхідність оцінити стан немовленнєвих здібностей дитини: розвиток образного мислення, здатність орієнтуватися в просторі, вміння конструювати, малювати, логічно мислити і послідовно викладати свої думки. 

Відкрита реєстрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входить в пробний урок?

Окрім відкритого уроку, ми надаємо можливість протестувати функції власного кабінету і календаря.

Залишилися питання?

Liko Education Online (LEO):
+38 044 492-31-24
+38 096 328-46-43

Контакти

Ліко-ліцей та LEO

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

 E-mail: info@leo.org.ua 

© 2024 Всі права застережено Liko-School