• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Предмети середньої та сташої школи

На разі їх дванадцять, давайте детально подивимось на них

flex

Цей курс розроблено за типовою програмою Міністерства Освіти України. Уроки курсу мають розгорнуту теоретичну частину з описанням основних теоретичних відомостей, алгоритмів вирішення задач та приклади їх розв'язання, а також завдання та тести різного рівня складності. Сумлінно опрацьовуючи уроки та виконуючи завдання, можна здобути нові знання та повністю освоїти даний предмет. 

flex

«Усі словникові багатства – це будівельний матеріал, склад непорушних одиниць, які тільки тоді оживають, звучать і поєднуються з думкою, коли до них торкається граматика. Саме граматика – невидимий диригент, який без відпочинку день у день керує велетенським оркестром слів, змушує їх виконувати найрізноманітніші мелодії думки», - так описує науку про будову мови вчений Іван Вихованець.
Тож наша ціль у 9 класі - опанувати граматику, навчитися вправно керувати словами і словосполученнями, щоб вони, зливаючись воєдино, ставали текстом - логічним, зв'язним, наповненим сенсом, створеним відповідно до норм української літературної мови.

flexКурс літератури (інтегрований для 5-8 класу, української та зарубіжної для 9-11 класу) на платформі Leo не має аналогів: адже лише тут учні мають цілковиту свободу у виборі текстів та завдань до них, тут відкривається класика виключно з цікавого боку актуальних питань, тут навчання іде в ногу з сучасним літературним процесом. Саме тому учні розвивають свої читацькі компетенції, творчі здібності, креативне мислення, вміння формувати та аргументувати власну позицію щодо сутнісних питань життя.

flex

Метою навчання курсу «Інформатика» є забезпечення підготовки дітей до активної життєдіяльності в умовах інформаційного суспільства та спроможності стати не лише повноцінним його членом, а й творцем. Завданнями навчання інформатики є формування компетентностей , вмінь, навичок і способів діяльності: 

  • створювати і опрацьовувати інформаційні моделі об’єктів в різних програмних середовищах;
  • здійснювати пошук необхідних інформаційних матеріалів (відомостей) з використанням пошукових систем, зокрема в Інтернеті;
  • алгоритмічно, логічно та критично мислити;
  • безпечно працювати з інформаційними системами.

flex

Зміст курсу біології  включає провідні теоретичні узагальнення біологічної науки: клiтину, хромосомну теорію, еволюційні гіпотези, біологічні закони. Розпочинається курс розділом "Молекулярний рівень життя", наступні розділи передбачають опанування закономірностей функціонування живих систем на клітинному, тканинному, організмовому рівнях. Знання про принципи функціонування клітини становить основу розуміння законів спадковості й закономірностей мінливості. Ознайомлення з цитологією й генетикою готує до вивчення індивідуального розвитку організмів та розумінню місця людини в еволюції органічного світу.

flex

Курс Art Studio на онлайн-платформі ЛЕО створено шляхом об‘єднання трьох творчих предметів: трудового навчання, музичного і образотворчого мистецтв. Організовуються та проводяться майстер-класи, на яких створені умови для включення всіх дітей в активну діяльність. Творчість є невід’ємною складовою частиною успішного розвитку дитини і допомагає розкрити різносторонні грані її особистості. 

А себе для чого виражати? Мова про дітей. «Тому і використовуємо мистецтво як інструмент вираження себе і своїх думок.»

flex

Курс фізики на платформі LEO відкриває фундаментальні закони природи і є важливим  джерелом знань про навколишній світ. Підготовка фахівців, в галузі фізики, починається з курсу, який ми пропонуємо! Він побудований на основі фундаментальних фізичних теорій: класичної механіки, молекулярної фізики, електродинаміки з елементами спеціальної теорії відносності та квантової фізики.

flex

Курс історії на LEO – це не тільки про минуле, а це наука, що вчить думати та аналізувати! Вивчаючи історію, її персоналії, доторкаючись до політичної та економічної складової історії, працюючи з історичними джерелами ми вже сьогодні творимо майбутнє!  

flex

«Географія. Материки і океани» - це захоплююча подорож материками та океанами нашої планети, від невідомого до відомого.

Наші уроки мають на меті підтримувати твій інтерес до навчання; отримувати необхідну базову інформацію в доступному форматі та надавати детальну інструкцію та супровід для пошукової дослідницької роботи, для диференційованої самоосвіти; систематично проходити самоконтроль для формувального оцінювання та контроль нашої навченості, нашої спільної роботи.

flex

Знання англійської мови – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування нею та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. Загалом людина, яка володіє іноземними мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.

flex

Уроки фізичної культури онлайн - це ноу-хау нашої школи! Гарантуємо, ти зміцниш своє здоров'я, поглибиш знання про різні види спорту та зможеш бути спокійним у будь-яких ситуаціях, тому що матимеш знання в області першої медичної допомоги. Фізичні навантаження, хоча б раз на тиждень, але ввійдуть в твоє життя. Покращуй своє здоров' я та розвивайся не виходячи з дому! Адже у здоровому тілі - здоровий дух!

flexКурс хімії включає в себе теоретичну основу та практичні заняття, які слугують для закріплення отриманих знань та навичок. Хімія – цікавий та важливий курс саме тому, що розвиває логіку, аналітичну компетентність та наукове мислення. Це актуально через те, що у сучасному світі людина (або дитина) зустрічається із великим масивом інформації і на перший план виходить вже навичка опрацювання та відбору достовірного.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

Окрім відкритого уроку, ми надаємо можливість протестувати функції власного кабінету і календаря.

Залишилися питання?

Liko Education Online (LEO):
+38 044 492-31-24
+38 096 328-46-43

Контакти

Ліко-ліцей та LEO

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

 E-mail: info@leo.org.ua 

© 2024 Всі права застережено Liko-School