• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Предмети початкової школи

На разі їх сімь, давайте детально подивимось на них

flex

Наш курс розроблений за типовою освітньою програмою 3 класу Нової української школи. Старанно виконуючи всі завдання, діти не тільки здобувають нові знання, а й на практиці «прокачують» основні навички додавання, віднімання, множення і ділення, вміння працювати з даними, з іменованими числами та розв'язувати рівняння і задачі різних типів.

Переваги нашого курсу:
• доступ до необхідних уроків у будь-який час;
• уроки розроблені у вигляді ілюстрованого тексту з відеороз’ясненнями;
• online-консультації з викладачем;
• вільний графік навчання.

Завдяки різноманіттю завдань діти без проблем навчаються використовувати математику в житті.

flex

«Усі словникові багатства – це будівельний матеріал, склад непорушних одиниць, які тільки тоді оживають, звучать і поєднуються з думкою, коли до них торкається граматика. Саме граматика – невидимий диригент, який без відпочинку день у день керує велетенським оркестром слів, змушує їх виконувати найрізноманітніші мелодії думки», - так описує науку про будову мови вчений Іван Вихованець.
Тож наша ціль у 9 класі - опанувати граматику, навчитися вправно керувати словами і словосполученнями, щоб вони, зливаючись воєдино, ставали текстом - логічним, зв'язним, наповненим сенсом, створеним відповідно до норм української літературної мови.

flex

Курс літератури (інтегрований для 5-8 класу, української та зарубіжної для 9-11 класу) на платформі Leo не має аналогів: адже лише тут учні мають цілковиту свободу у виборі текстів та завдань до них, тут відкривається класика виключно з цікавого боку актуальних питань, тут навчання іде в ногу з сучасним літературним процесом. Саме тому учні розвивають свої читацькі компетенції, творчі здібності, креативне мислення, вміння формувати та аргументувати власну позицію щодо сутнісних питань життя.

flex

Цей курс для допитливих любителів природи.
Протягом вивчення курсу, діти дізнаються про унікальні рослини, які ростуть без води, про  тварин, які існують без сонячного світла. Вони поринуть у захоплюючий світ Космосу,спостерігатимуть за рухом планет та дізнаються про  розмір галактик; спостерігатимуть за польотом SpaceХ та супутниками з веб- камер NASA. 
Самостійно зможуть змайструвати компас та накреслити справжню мапу. Веселі та захоплюючі подорожі континентами та океанами чекають на них!

flex

Метою навчання курсу «Інформатика» є забезпечення підготовки дітей до активної життєдіяльності в умовах інформаційного суспільства та спроможності стати не лише повноцінним його членом, а й творцем. Завданнями навчання інформатики є формування компетентностей , вмінь, навичок і способів діяльності: 

  • створювати і опрацьовувати інформаційні моделі об’єктів в різних програмних середовищах;
  • здійснювати пошук необхідних інформаційних матеріалів (відомостей) з використанням пошукових систем, зокрема в Інтернеті;
  • алгоритмічно, логічно та критично мислити;
  • безпечно працювати з інформаційними системами.

flex

Курс Art Studio на онлайн-платформі ЛЕО створено шляхом об‘єднання трьох творчих предметів: трудового навчання, музичного і образотворчого мистецтв. Організовуються та проводяться майстер-класи, на яких створені умови для включення всіх дітей в активну діяльність. Творчість є невід’ємною складовою частиною успішного розвитку дитини і допомагає розкрити різносторонні грані її особистості. 

А себе для чого виражати? Мова про дітей. «Тому і використовуємо мистецтво як інструмент вираження себе і своїх думок.»

flex

Знання англійської мови – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування  та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. Загалом людина, яка володіє іноземними мовами, – різнобічно розвинута особистість, яка має кращі здібності до навчання всього нового, вільніша в думках та більш впевнено спілкується з людьми.

Відкрита реєстрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входить в пробний урок?

Окрім відкритого уроку ще будє можливість затестити власний кабінет,календар та онлайн зустріч з викладачем.

Залишилися питання?

Liko Education Online (LEO):
+38 044 492-31-24
+38 096 328-46-43

Контакти

Ліко-ліцей та LEO

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

 E-mail: info@leo.org.ua 

© 2024 Всі права застережено Liko-School