• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Предмети Ліко Знайки

Викладання найважливіших предметів шкільної програми

 

flex

Завдання з математики для дошкільнят адаптовані під потреби дитини. Завдання не обмежені в часі, що дає можливість кожній дитині самостійно шукати відповідь.  Використовувати арифметичні дії, математичні правила свідомо, а не запам’ятовувати. 

flex

Забудьте про підручники, адже ваші діти ще не вміють читати. Втім, книга прийнята, але не в звичному сирому вигляді: в ній повинні бути в першу чергу картинки, і мінімум тексту. Якщо в книзі багато букв, то підозрюю, що це не книга, а підручник ... швидше за все для вас, дорогі батьки! Запам'ятайте: діти не вчаться, вони дізнаються і запам'ятовують те, що їм було цікаво дізнатися вухами, очима, руками і ногами.

flex

Програма передбачає освоєння не тільки букв, звуків і слів української мови, а й навчання публічних промовах, навичкам діалогічного і монологічного мовлення.

Доброзичлива атмосфера занять дозволяє малюкам не соромитися і тренувати свої комунікативні навички, а значить, і до дошки в школі йому буде простіше вийти. 

Такий підхід до навчання, допомагає швидко опанувати читання та письмо. 

     Заучування конкретних відомостей дає результат тільки тоді, коли дитина усвідомлює інформацію. Навчити дитину мисленню стає основною задачею.  Саме в цьому віці формується вміння правильно навчатися. Тобто аналізувати, систематизувати почуте, а в подальшому користуватися набутими знаннями.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

 Окрім відкритого уроку ще будє можливість затестити власний кабінет,календар та онлайн зустріч з викладачем.

Залишилися питання?

Liko Education Online (LEO):
+38 044 492-31-24
+38 096 328-46-43

Контакти

Ліко-ліцей та LEO

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

 E-mail: info@leo.org.ua 

© 2024 Всі права застережено Liko-School