• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші переваги

 

Команда з 70 досвідчених фахівців

Змішана форма навчання: самостійне опрацювання матеріалу+ онлайн-зустрічі з викладачем

Унікальна платформа для навчання з аудіо та відеоконтентом.

Особистий кабінет

У кожного учня є Особистий кабінет, куди йому надходять повідомлення про прийдешні уроки та онлайн-зустрічі. Весь контент прив’язується до профілю учня, система відслідковую етапи проходження навчального матеріалу. Цей процес ми зробили максимально зручним та інформативним.

24/7 підтримка куратора

За кожним класом закріплюється куратор, який завжди допоможе учню у будь-яких питаннях, що можуть виникнути. Також в обов’язки куратора входить своєчасне нагадування учбового розкладу онлайн-зустрічей. Наші куратори – дипломовані педагоги та досвідчені фахівці, які працюють з дітьми не один рік.

Кабінет для батьків зі звітністю про навчання дитини

У батьків також є Особистий кабінет, де вони можуть відслідковувати загальну активність дитини. Функціонал Особистого кабінету передбачає доступ до інформації про успіхи учня, кількість пропущених занять тощо.

Методика навчання

Ми провели дослідження по методиці навчання учнів, взявши з різних джерел тільки найкраще. Ми розробили платформу, на яку завантажили безліч аудіо та відеоуроків, завдань з функцією автоматичної перевірки на компетентність. Весь навчальний процес супроводжується куратором.

Онлайн зустрічі

Ми зробили онлайн-зустрічі  більш єфективнішими за рахунок контролю вивченого матеріалу. Спочатку учні повинні успішно опрацювати домашнє завдання, тільки після цього вони зможуть отримати доступ до наступного матеріалу і нової онлайн-зустрічі. Онлайн-зустрічі проводяться з усіма вчителями з кожного предмету.

Документ державного зразка

Школярі отримуватимуть після 4-го класу – свідоцтво про здобуття початкової освіти; після 9-го – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти; а після завершення  11-го (12) класу – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Відповідну постанову було прийнято під час засідання Уряду 6 березня 2019 року.

Відкрита регістрація на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок:

Що входиті в пробний урок?

 Окрім відкритого уроку ще будє можливість затестити власний кабінет,календар та онлайн зустріч з викладачем.

Залишилися питання?

Liko Education Online (LEO):
+38 044 492-31-24
+38 096 328-46-43

Контакти

Ліко-ліцей та LEO

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

 E-mail: info@leo.org.ua 

© 2024 Всі права застережено Liko-School