• +380444923124
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відгуки

Дякуємо всім батькам, які залишили свої відгуки та коментарі. Деякі навіть створили свої власні YouTube-канали.

Наталя  Володимірівна Уманець
З початку цього новчального року Машуня перейшла на дистанційне навчання по дуже важливим сімейним обставинам. Ми вимушені знаходитись закордоном на лікуванні Петрика. І ЛЕО для нас стало просто подарунком долі! Це дало можливість нам бути всім разом в цей нелегкий час!
Спочатку було не звично і навіть важко для Маші, відчувалось, що за літо відвикла навчатись. Але десь за вересень вона втягнулась. З'явились улюблені і не дуже предмети. Ті, що не забирають багато часу на виконання - ті більш до вподоби.
Про повністю самостійне навчання поки мова не йде, але вважаю, що для 5 класу, це нормально. З накого боку є як і нагадування, що треба щось зробити, так і момент контролю, чи все зроблено вчасно. Якщо виникають питання по якійсь темі, то це призводить скоріше не до того, що ми пояснюємо їх, а до спільного і часто загально сімейного обговорення та розмірковування (література, історія, природознавство). По точном наукам - там все простіше, додакових пояснень не потребується.
Я задоволена і процесом навчання і результатом.
Дякую!
Наталя Володимірівна Уманець (Доніка Маша, 5 клас)
Леся Тарасівна
Цього року для нашої сім‘ї постало питання безпечного формату навчання в умовах пандемії. Вікторія закінчила 2-й клас у Ліко школі, при чому останній квартал проходив у дистанційному форматі. Третій навчальний рік ми вирішили, що онлайн освіта буде найбільш прийнятним варіантом. Щодо вибору школи сумнівів не було: ми на власному досвіді переконалися, що кожен продукт Ліко школи створюється на вискому рівні. Онлайн школа LEO не стала винятком.
Вікторія тепер навчається у третьому класі Leo Online Education. У неї є власний онлайн кабінет, з розкладом і доступом до кожного уроку, з куратором, яка вирішує усі організаційні питання. Навантаження інформацією дуже алекватне і продумане, щоб дитина проводила за уроками до 2-3 годин на день. Учень самостійно виконує всі завдання і за необхідності вирішує питання під час онлайн консультацій з вчителями.
І Вікторія, і ми (її батьки) дуже задоволені якістю і форматом подачі навчального матеріалу, різноманітістю творчих завдань і зацікавленістю вчителів і куратора у побудові якісного освітнього процесу.
Часом у Вікторії виникають труднощі із доступом до уроків. Але куратор і команді програмістів все оперативно вирішують.
Найбільший «плюс» онлайн навчання в LEO - це те, що в учня, окрім навчання, є багато часу на позашкільні справи. Крім того, такий формат - чудова нагода привчати дитину до самоорганізації і відповідальності за виконання завдань.
Леся Тарасівна (Доніка Вікторія, 3 клас)
Олена Козакова
Дуже Вам вдячна за співпрацю, за приємне спілкування, за ефективну роботу з Едіком, за Вашу зацікавленність у комфортному навчанні наших дітей!
Бондаренко: Хочу відмітити вчителів, які дуже сумлінно відносяться до своєї праці: вчитель історії Юрій Кучма (дуже цікаві відеоуроки - велика дяка), Оксана Олександрівна Смелик (дуже турботливий класний керівник - ?), вчитель з природи, вчителі фізичної культури і Арт -?. Англійська, українська, математика теж добре. По платформі були зауваження, бо закривались пройдені уроки, тепер працює наче без нарікань.
Олена Козакова
Насамперед, хочу наголосити , що для нашої сім ї ( як для дитини так і для батьків) вибір дистанційної освіти є певним експериментом, диктованим обставинами. Тому, напочатку було дещо важко і незрозуміло. Зараз, по досягненню певної межі, майже екватору навчального року, ситуація суттєво прояснилася. Все стало на свої місця, чітко зрозумілі завдання, методи та способи їх виконання. Маючи визначений школою вектор руху - головне набрати правильну швидкість з враховуванням корекцій вчителів та куратора, що, на мою думку, ми успішно і робимо. Окремо виділю рівень зворотного зв язку, коммунікації зі школою, це суттєво допомагає в навчанні. Реально бачу результати нашої спільної роботи. Дякую Вам. 
Батько учня 3-го класу Кирила

Відео відгуки

Залишилися питання?

Liko Education Online (LEO):
+38 044 492-31-24
+38 096 328-46-43

Контакти

Ліко-ліцей та LEO

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

 E-mail: info@leo.org.ua 

© 2024 Всі права застережено Liko-School