![278084381 471511441338059 970364007123568304 n](/images/2022/05/250x250x278084381_471511441338059_970364007123568304_n.jpg.pagespeed.ic.WMj5MH8sB3.jpg)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Сьогодні всі українці, і маленькі, і дорослі, переживають не лише невимовний біль за долю нашої Батьківщини, але й гордість за її історію і сьогодення, пишаються красою і могутністю нашого народу! І щоб наша віра у вічну силу і перемогу України міцнішала з кожним днем педагоги Ліко-школи започатковують патріотичні уроки української мови і літератури. Ми прагнемо створити особливий простір надії й любові, об'єднати всіх, хто хоче поглибити знання, удосконалити володіння мовою, збагатитися красою нашою поезії і літератури та відчути надійну підтримку своїх співвітчизників. Всі, хто відчуває потребу краще пізнати себе через рідну мову і літературу, скористайтеся уроками української мови і літератури. Посилання на уроки в ZOOM є в каруселі допису.
Шануймося! Ми того варті! Слава Україні!
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/260e.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f4bb.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f4e7.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)